Цифрова стоматологія CEREC - Український Стоматологічний Центр

Цифровая стоматология CEREC

Залиште заявку
і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.

Наші переваги
10 років досвіду
2000+ здорових посмішок
26 сертифікатів і грамот

Під анестезію

Використовуємо анестезію.

Сучасно

Застосування у роботі технологій – використання ультразвукової апаратури для лікування та видалення зубів.

Комфортно

Забезпечення високоякісного сервісу завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта.

Наша клініка безперервно стежить за новинами в області медицини і тримає руку на пульсі, тому як ця сфера миттєво розвивається! І щоб зробити Ваше лікування більш комфортні і точним у нас з'явився внутрішньоротової 3D сканер CEREC Omnicam.

Те, що вважалося сенсацією ще 30 років тому, сприймається сьогодні як щось само собою зрозуміле. І на сьогоднішній день цифрові технології стають невід'ємною частиною сучасної медицини. З точки зору якості технологія отримання цифрових внутрішньоротових відбитків, як мінімум, не поступається традиційним методам і стає надійною альтернативою зняття зліпків як окремих зубів, так і всієї щелепи для все більшого числа фахівців.

Інтраоральний сканування з використанням CEREC AC Omnicam - досконале сканування!

Сканування без використання будь-яких порошків і відбиткових матеріалів! Тільки уявіть - більше немає необхідності замішувати відбиткові матеріали, вставляти ложку з відбитковою масою в порожнину рота і сидіти з нею тривалий час, що викликає моторошний дискомфорт! А адже майже у кожного другого пацієнта дуже сильно розвинений, так званий, блювотний рефлекс!

Камера CEREC Omnicam розроблена для сканування зубів і ясен абсолютно без використання порошку і будь-яких інших матеріалів. Камера розміщується над областю сканування і зйомка почнеться автоматично. Ще ніколи отримання знімків повної щелепної дуги або квадрантів не було таким зручним і швидким.

Переваги даної методики:
  1. Неперевершена ергономіка
  2. Відмінний доступ
  3. Точні тривимірні знімки в кольоровому режимі
  4. Ефективна комунікація з пацієнтом

Завдяки плавним лініям дизайну і компактної насадки забезпечується відмінний доступ до жувальної групі зубів. Незалежно від положення, займаного пацієнтом (сидячи прямо або відкинувшись), можливо легко відсканувати верхню і нижню щелепи без зміни вашої звичної робочої пози.

Камера плавно переміщається над поверхнею зубів. Отримані дані успішно перетворюються в тривимірну модель. Процес безперервного сканування забезпечує велику глибину різкості. І пацієнт відразу бачить зображення своїх зубів і порожнини рота на екрані. Крім того, процес сканування може бути перерваний і відновлений в будь-який зручний для вас момент.

Незалежно від їх природи все скановані поверхні відображаються в своїх природних кольорах, що спрощує орієнтацію в зубної порожнини. Ви зможете легко розрізнити амальгаму, золото або композит. З клінічної точки зору це дозволить чітко визначити межі препарування.

Ефективна комунікація з пацієнтом

Камера CEREC Omnicam відрізняється від інших подібних систем наявністю спеціалізованого режиму консультування пацієнтів, за допомогою якого є можливість записати інтраоральний відео з вихідною і фінальної клінічної ситуацією і продемонструвати їх пацієнтові. Завдяки реалістичній візуалізації пацієнт може детально побачити стан порожнини рота і зубів і всі проблемні ділянки, які вимагають втручання.

Повний цифровий протокол передбачає відправку відсканованого зображення в лабораторію, де на комп'ютері буде змодельована ваша ортопедична конструкція (коронка, міст або вінір). Далі вона фрезіруется (друкується) на спеціальному 3D принтері і вже готова до фіксації в роті. Перевагою даного протоколу є точність і значна економія часу. Адже необхідна конструкція може бути готова в найкоротші терміни в порівнянні з «традиційним» методом виготовлення коронок.

Дана технологія є найсучаснішою в виготовленні ортопедичних конструкцій будь-якого рівня складності і дозволяє в найкоротші терміни виготовити необхідний для вас метод реставрації, будь то вкладка, коронка, вінір або коронка або навіть коронки на імплантатах!

Приходьте до нас на консультацію і наші лікарі більш детально проконсультують і розкажуть Вам про всі можливі варіанти лікування!

Переваги цифрової стоматології

Цифрова стоматологія має на увазі використання передових технологій в цій галузі, завдяки яким пацієнти отримують максимальну результативність і комфорт від процесу лікування.

  1. Використання 3D сканера CEREC Omnicam дозволить здійснити швидке, високоточне і безболісне сканування зубів. Відтепер можна забути про незручною і не завжди приємної процедури зняття відбитків!
  2. Після процесу сканування, грунтуючись на отриманої інформації, в спеціальній лабораторії відбувається виготовлення ортопедичних конструкцій для реставрації зубів.
  3. Фрезерування протеза, коронки або винира виконується в найкоротші терміни!
  4. Сканування в форматі 3D і чітка передача зображення в природних кольорах сприяють встановленню максимально точного діагнозу з подальшим підбором подальшого лікування.
  5. На сучасному 3D принтері виробляються не тільки реставраційні конструкції, але і хірургічні напрямні, з використанням яких стає можливим здійснювати імплантацію без розрізу тканин.
  6. Широкі можливості цифрові технології відкривають і в області випрямлення зубів, адже за допомогою 3D-сканування і 3D-принтера можна виготовити надтонкі і непомітні капи, які стануть незамінними помічниками на шляху до рівної і сяючою усмішкою!
Чим корисна цифрова стоматологія

Переваги використання сучасних цифрових технологій в стоматології очевидні! По-перше, це - безболісність процесів і комфорт при проведенні процедур для кожного клієнта. По-друге, поза сумнівом, більш високу якість послуг, що надаються, а також фінального результату лікування.

Завдяки тривимірному скануванню, стоматолог зможе з точністю вивчити всю проблематику, поставити правильний діагноз, продумати і спланувати максимально швидке і ефективне лікування. Крім того, пацієнт може спостерігати за кожним етапом процесу, озвучувати лікаря свої побажання і очікування від результату.

Варто зазначити, що цифрова стоматологія вельми добре підійде пацієнтам, у яких спостерігається висока стирання зубів і інші симптоми дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба. А також і для тих випадків, коли у клієнта протягом довгого часу відсутні зуби або зменшується кількість кісткової тканини через довгого носіння знімного протезу.

Процес реабілітації в таких випадках стає куди більш простим, а також менш травматичним. Підвищуються шанси на успішність результатів реабілітації. Завдяки інформації, отриманої в ході діагностики, фахівець має можливість у цифровому форматі оцінити вихідні дані, створити майбутню модель щелепи, а також наочно оцінити її функціональність, практичність і виключити можливі недоліки і поломки.

Наші страхові партнери
Арсенал асістанс

Арсенал асістанс

Українська страхова група

Українська страхова група

Українська пожежно-страхова компанія

Українська пожежно-страхова компанія

Марс Асістанс

Марс Асістанс

Експрес Страхування

Експрес Страхування

Прем'єр ассистанс

Прем'єр ассистанс

Відгуки наших пацієнтів

Hi! Anna Vasylivna is wonderful doctor and she is beautiful person.

I was so happy meeting her and she did such a wonderful, wonderful job for me.

Thank you so much

Здравствуйте! Хочу оставить свой отзыв спустя 24 часа после удаления зуба мудрости.

Все прошло быстро, спокойно, в отличной обстановке и абсолютно безболезненно.

Я могу доверить сове здоровье Украинскому Стоматологическому Центру. Огромное спасибо вам за работу!

Доброго дня! Мене звати Олексій.

Надійність, якість, порядність та професіоналізм - це те, що тут я відчуваю.

Особисто велика подяка Кравченко Анні Василівні за її мужність, за її роботу, за її терплячість.

Рекомендую всім, хто цінує себе, свій час та свою безпеку. Дякую!

Мне удаляли зуб, совершенно не больно.

Прекрасный доктор! Уже не первый раз удаляю, и советую всем своим знакомым, все очень довольны!

Потому что делает качественно, небольно и приятно.

Я сьогодні видалила зуб в Українському Стоматологічному Центрі Анни Василівни.

Дуже дякую лікарю, все пройшло безболісно і я залишилась дуже задоволеною роботою цього лікаря.

Дуже дякую, буду звертатися ще.

Только что удалили верхний зуб. Произошло все в секунд 30.

Не больно, приятно, довольна.

Все отлично.

Я у Анны Васильевны ставила имлант года 3 назад. Прижился хорошо, жалоб нет, никогда не беспокоил.

Сейчас все отлично.

Вырывали сегодня два зуба мудрости. Я очень переживала и нервничала, но Анна Васильевна очень профессионально подошла к моей проблеме. Вообще не было больно, все было хорошо, на высшем уровне.

Ничего не болит, я очень довольна.

Я три дня назад поставила имлант. Вся процедура была полностью безболезненной. С того момента никаких болезненных симптмов не было, ничего не беспокоило.

Я очень довольна и теперь жду окончания всей процедуры.

За два дня избавилась от ужасного больного зуба.

Сейчас, спустя 2 месяца, все прекрасно, поэтому могу только рекомендовать.

Перед удалением зуба очень боялась. Накрутила себя так, что ужас...

Но Кравченко Анна Васильевна сделала все на высшем уровне. Анестезию сделали, ничего не чувствовала.

В общем, все замечательно, советую.

Before I came to Kyiv, I was very frightened that dentistry was low-grade there.

But when I came to this beatiful clinic and met doctor Anna all my fears disappeared. When she started working on my teeth I realized that she is a professional. She did a great job and I didn't have any pain.

I would say to anyone who wants to come to Kyiv that they should see doctor Anna!

Обратился в Украинский Стоматологический Центр по поводу удаления зуба мудрости.

Спасибо, все прошло хорошо, быстро. Переживал, но можно было и не переживать.

Спасибо, Анне Васильевне!

Я пришла в Украинский Стоматологический Центр. Я проконсультировалась и мне тут же все сделали.

Я очень довольна, я просто счаслива!

Спасибо огромное!

Я стала пацієнтом Українського Стоматологічного Центру, видаляла зуб мудрості. Залишилася дуже задоволеною, відношення до пацієнтів чудове.

Видаляти зуб взагалі було не боляче, швидко, ефективно. Дуже рекомендую, звертайтеся - будете задоволені.

Классно все! Я очень довольна. Спасибо Центру и спасибо Ане, которая делала мне операцию.

Оказывается, удалять зубы - это совсем не страшно. Поэтому приходите, не бойтесь!

Хочу поблагодорить команду Анны Васильевны за то, что я вот уже три года живу нормальной жизнью.

У меня импланты, жую хорошо, прекрасно, ничего не болит, все сразу прижилось.

Очень хорошая команда. Спасибо!

Я очень довольна. Который раз обращаюсь к Анне, все проходит абсолютно безболезненно и кофмортно.

Я безумно рада, что у меня есть такой специалист, к которому я могу обратиться. На самом деле, в Украине очень мало врачей, кто действительно разбирается в своем деле. Поэтому мой врач - только Анна Кравченко. Спасибо!

Записатися на прийом
Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжетсья з Вами найближчим часом

Виникла помилка.

Будь-даска, спробуйте пізніше.

вул. Голосіївська, 13 А, оф.6
+38 (098) 634-52-98
вул. Велика Васильківська, 86 (2-й поверх)
+38 (044) 287-49-50, +38 (098) 634-52-95
Пн-Пт: 9:00-20:00;
Сб: 9:00-17:00

Зворотній зв'язок

заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.