Ортодонтія - Український Стоматологічний Центр

Ортодонтія

Залиште заявку
і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.

Наші переваги
10 років досвіду
2000+ здорових посмішок
26 сертифікатів і грамот

Під анестезію

Використовуємо анестезію.

Сучасно

Застосування у роботі технологій – використання ультразвукової апаратури для лікування та видалення зубів.

Комфортно

Забезпечення високоякісного сервісу завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта.

Брекети: ціна, вибір, постановка і догляд

В мережі наших стоматологічних клінік використовуються брекети і супутні ортодонтические матеріали провідних виробників з США(3m unitekAmerican OrthodonticsGAC,ORMCOOrtho Technology)

Ортодонтія відповідає за коригування зубощелепної системи пацієнта з метою відновлення її естетичного стану та нормального функціонування. У ортодонтії застосовуються різні пристосування, що впливають на зубощелепної систему людини. Лікування із застосуванням ортодонтії займає значно час, але зміни в зовнішньому вигляді зубощелепної системи того варті.

Брекети, їх види та застосування

Виправлення проблем з прикусом поряд з дефектами зубного ряду є для пацієнтів різного віку. Застосування в наших клініках передових світових методик в області ортодонтії дозволяють нашим лікарям - ортодонта звести до мінімуму незручності, що виникають у пацієнтів при носінні різних коригувальних пристосувань. Потрібно зауважити, що лікування у лікаря - ортодонта в деяких випадках є необхідним для успішного виправлення дефектів зубощелепної системи.

Наш досвід показує, що близько 90% мають відхилення в зубній дузі поряд з неправильним прикусом, двом третинам з яких потрібне лікування у лікаря - ортодонта.

Повне лікування у лікаря – ортодонта розділяється на етапи, тип і тривалість яких залежить від віку пацієнта і типу патології.

Застосування пластинок в ортодонтичному лікуванні

Ортодонтичні пластинки є знімні пристосування, відмінні за своєю конструкцією та часу носіння (нічні, цілодобові). Основними функціями пластинок є корекція форми щелепних кісток і ширини неба.

Виготовлення пластинок відбувається по відбитку, попередньо зробленому пацієнтові. У роті вони фіксуються невеликими металевими гачками. Пластинки знімаються під час їжі і для чищення зубів.

З метою розширення челюсті- в пластинку монтується розширює гвинт, в разі ж, якщо потрібно вирівнювання зубів - дужки, пружини і петлі.

Брекети: різновиди та методики використання

Брекети- це спеціальні ортодонтичні пристосування, основною функцією яких є вирівнювання і коригування зубів при порушеному прикусі у пацієнта. Брекети закріплюються на зубах (внутрішній або зовнішній поверхні) із застосуванням стоматологічного клею. До наявних кріпленням потім приєднується ортодонтическая дуга, яка і надає необхідне постійне тиск на зубний ряд, вирівнюючи його.

Брекети і харчування при їх носінні

Харчування при носінні брекетів має свої особливості. Тверда їжа, така, як м'ясо, фрукти і овочі, повинна різатися на шматочки невеликого розміру. Причина проста - пацієнт не повинен кусати їжу, що може зашкодити брекети . На період проведення лікування не рекомендується вживати надмірно тверду їжу, наприклад горіхи, сухарі, льодяники і т.д. Небажано також вживати в їжу будь-які в'язкі продукти харчування, такі як халва. Потрібно розуміти, що вам доведеться чистити ваші брекети після прийому їжі, з цієї причини краще заздалегідь розуміти, що може утруднити вам це зробити.

Якщо у вас встановлені естетичні прозорі брекети (менш помітні на зубах тому складаються з прозорих матеріалів), на час їх носіння не слід вживати напоїв і продуктів, які мають яскраво виражені фарбувальними властивостями.

Слід не допускати значних перепадів температур в вживаної їжі і напоях, це може привести до відклеювання. У таких випадках вартість брекетів підвищується, так як доводиться їх переклеювати, або лагодити.

Перші кілька тижнів, коли була проведена установка брекетів, існує ризик натирання слизової оболонки ротової порожнини. З метою запобігання, слід використовувати харчової віск, який видається лікарем - ортодонтом. Він дозволяє згладити гострі виступаючі частини, якими володіють брекети і знизити фактор роздратування.

 

Для зниження ризику ускладнень слід дотримуватися простих правил:
  1. Два рази на день проводити чистку зубів щіткою. Недоступні для неї місця вичищати спеціальними йоржиками;
  2. Користуватися ополаскивателем для порожнини рота після кожного чищення зубів;
  3. Не рідше разу на три місяці відвідувати лікаря - стоматолога з метою проведення повної професійної чистки ротової порожнини;
  4. Протягом усього періоду лікування дуже важливо відвідувати стоматологічну клініку для проведення процедури покриття зубів фторсодержащим лаком.
Лінгвальні брекети ціна Київ і їх особливості

Лінгвальні брекети Київ мають особливість, яка полягає в тому, що вони фіксуються на внутрішній поверхні зубів, з боку мови, і являють собою не що інше, як внутрішні брекети. Цей метод набув значної популярності останнім часом завдяки естетичним властивостям. Єдиною проблемою лінгвальних брекетів є складність під час установки, і наявність досвідченого лікаря - ортодонта з відповідними навичками.

Підготовка до леченіюс використанням лінгвальних брекетів може зайняти кілька місяців. Це обумовлено тим, що лінгвальні брекети робляться індивідуально під кожного пацієнта. Лікар - ортодонт виготовляє гіпсову модель щелеп пацієнта і закріплює на ній лінгвальні брекети, які в наслідку будуть перенесені безпосередньо пацієнту в готовому вигляді. Звичайні брекети - стандартні, і встановлюються за один день. Існує думка, що лікування, що використовує лінгвальні брекети займає більше часу. Досвідчені ж лікарі спростовують цей міф, стверджуючи, що тривалість лікування за допомогою лінгвальних брекетів залежить від конкретного пацієнта і ступеня вираженості патології зубощелепної системи.

Вирівнювання зубів з використанням мікроімплантів

Використання мікроімплантів несе ряд переваг:

  1. Зменшення терміну лікування;
  2. Передбачуваність результатів;
  3. Висока естетичність.

Ретейнери дозволяють утримати зуби пацієнта після їх виправлення за допомогою брекетів для закріплення результату. Знімний Ретейнер для носіння в нічний час складається з пластмаси і нагадує капу.
Незйомний ж ретейнер закріплюється із зворотного боку зубів пацієнта. Дуже важливо не допускати збоїв в роботі ретейнера. У разі його поломки слід негайно звернеться до вашого ортодонта для його ремонту або заміни.

Брекети: різновиди та методики використання

Брекети - це спеціальні ортодонтичні пристосування, основною функцією яких є вирівнювання і коригування зубів при порушеному прикусі у пацієнта. Брекети закріплюються на зубах (внутрішній або зовнішній поверхні) із застосуванням стоматологічного клею. До наявних кріпленням потім приєднується ортодонтическая дуга, яка і надає необхідне постійне тиск на зубний ряд, вирівнюючи його.

Брекети: гігієна і догляд

Успішним лікуванням брекетами може вважатися отримання рівних і симетричних зубів, дуже важливо не допустити ускладнень. Вони можуть проявлятися у вигляді карієсу і білих плям на місці кріплення брекетів. Важливо розуміти, що ускладнення виникають не як результат носіння брекетів, а як наслідок незадовільної гігієни.

Наші страхові партнери
Арсенал асістанс

Арсенал асістанс

Українська страхова група

Українська страхова група

Українська пожежно-страхова компанія

Українська пожежно-страхова компанія

Марс Асістанс

Марс Асістанс

Експрес Страхування

Експрес Страхування

Прем'єр ассистанс

Прем'єр ассистанс

Відгуки наших пацієнтів

Hi! Anna Vasylivna is wonderful doctor and she is beautiful person.

I was so happy meeting her and she did such a wonderful, wonderful job for me.

Thank you so much

Здравствуйте! Хочу оставить свой отзыв спустя 24 часа после удаления зуба мудрости.

Все прошло быстро, спокойно, в отличной обстановке и абсолютно безболезненно.

Я могу доверить сове здоровье Украинскому Стоматологическому Центру. Огромное спасибо вам за работу!

Доброго дня! Мене звати Олексій.

Надійність, якість, порядність та професіоналізм - це те, що тут я відчуваю.

Особисто велика подяка Кравченко Анні Василівні за її мужність, за її роботу, за її терплячість.

Рекомендую всім, хто цінує себе, свій час та свою безпеку. Дякую!

Мне удаляли зуб, совершенно не больно.

Прекрасный доктор! Уже не первый раз удаляю, и советую всем своим знакомым, все очень довольны!

Потому что делает качественно, небольно и приятно.

Я сьогодні видалила зуб в Українському Стоматологічному Центрі Анни Василівни.

Дуже дякую лікарю, все пройшло безболісно і я залишилась дуже задоволеною роботою цього лікаря.

Дуже дякую, буду звертатися ще.

Только что удалили верхний зуб. Произошло все в секунд 30.

Не больно, приятно, довольна.

Все отлично.

Я у Анны Васильевны ставила имлант года 3 назад. Прижился хорошо, жалоб нет, никогда не беспокоил.

Сейчас все отлично.

Вырывали сегодня два зуба мудрости. Я очень переживала и нервничала, но Анна Васильевна очень профессионально подошла к моей проблеме. Вообще не было больно, все было хорошо, на высшем уровне.

Ничего не болит, я очень довольна.

Я три дня назад поставила имлант. Вся процедура была полностью безболезненной. С того момента никаких болезненных симптмов не было, ничего не беспокоило.

Я очень довольна и теперь жду окончания всей процедуры.

За два дня избавилась от ужасного больного зуба.

Сейчас, спустя 2 месяца, все прекрасно, поэтому могу только рекомендовать.

Перед удалением зуба очень боялась. Накрутила себя так, что ужас...

Но Кравченко Анна Васильевна сделала все на высшем уровне. Анестезию сделали, ничего не чувствовала.

В общем, все замечательно, советую.

Before I came to Kyiv, I was very frightened that dentistry was low-grade there.

But when I came to this beatiful clinic and met doctor Anna all my fears disappeared. When she started working on my teeth I realized that she is a professional. She did a great job and I didn't have any pain.

I would say to anyone who wants to come to Kyiv that they should see doctor Anna!

Обратился в Украинский Стоматологический Центр по поводу удаления зуба мудрости.

Спасибо, все прошло хорошо, быстро. Переживал, но можно было и не переживать.

Спасибо, Анне Васильевне!

Я пришла в Украинский Стоматологический Центр. Я проконсультировалась и мне тут же все сделали.

Я очень довольна, я просто счаслива!

Спасибо огромное!

Я стала пацієнтом Українського Стоматологічного Центру, видаляла зуб мудрості. Залишилася дуже задоволеною, відношення до пацієнтів чудове.

Видаляти зуб взагалі було не боляче, швидко, ефективно. Дуже рекомендую, звертайтеся - будете задоволені.

Классно все! Я очень довольна. Спасибо Центру и спасибо Ане, которая делала мне операцию.

Оказывается, удалять зубы - это совсем не страшно. Поэтому приходите, не бойтесь!

Хочу поблагодорить команду Анны Васильевны за то, что я вот уже три года живу нормальной жизнью.

У меня импланты, жую хорошо, прекрасно, ничего не болит, все сразу прижилось.

Очень хорошая команда. Спасибо!

Я очень довольна. Который раз обращаюсь к Анне, все проходит абсолютно безболезненно и кофмортно.

Я безумно рада, что у меня есть такой специалист, к которому я могу обратиться. На самом деле, в Украине очень мало врачей, кто действительно разбирается в своем деле. Поэтому мой врач - только Анна Кравченко. Спасибо!

Записатися на прийом
Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжетсья з Вами найближчим часом

Виникла помилка.

Будь-даска, спробуйте пізніше.

вул. Голосіївська, 13 А, оф.6
+38 (098) 634-52-98
вул. Велика Васильківська, 86 (2-й поверх)
+38 (044) 287-49-50, +38 (098) 634-52-95
Пн-Пт: 9:00-20:00;
Сб: 9:00-17:00

Зворотній зв'язок

заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.