Протезування - Український Стоматологічний Центр

Протезування

Залиште заявку
і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.

Наші переваги
10 років досвіду
2000+ здорових посмішок
26 сертифікатів і грамот

Під анестезію

Використовуємо анестезію.

Сучасно

Застосування у роботі технологій – використання ультразвукової апаратури для лікування та видалення зубів.

Комфортно

Забезпечення високоякісного сервісу завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта.

Протезування зубів по знімною і незнімної методикою

Протезування зубів являє собою комплекс методик, які дозволяють повністю відновити втрачені зуби. Ми пропонуємо нашим пацієнтам широкий вибір методик зубного протезування. Передові технології, які ми використовуємо, дозволяють нам ідеально підібрати колір, форму і розмір зуба. Такі протези, створені за передовими світовими методиками, дозволяють нам створювати зубні протези, відрізнити від справжніх зубів і повністю замінюють їх функцію.

Ми пропонуємо протезування зубів двох видів:

  1. Знімне
  2. Незнімне
Ми проводимо протезування зубів Київ по найпопулярнішим методикам:

Коронка - конструкція, що покриває верхню частину зуба. Застосовується для відновлення функцій зуба у випадках, коли цього неможливо зробити за допомогою інших методів (вкладки або пломби). Готова коронка має вигляд здорового зуба. Використовується для протезування зубів Київ.

Виберіть - керамічні протези, що відновлюють оригінальну форму зуба, заповнюючи різні дефекти його будови. Застосовуються як протезування Київ, з метою повернення коронкової частини зуба його функцій. Виготовляються вкладки в лабораторії по зліпкам пацієнтів. Виберіть повністю ідентичні здоровим зубам, відрізняються довговічністю і надійністю.

Пластинковий протез - являє собою знімний протез, основою для якого служить пластик, на якому закріплені штучні зуби. Застосовується так само, при протезуванні на імплантатах. Дозволяє частково або повністю відновити жувальну ефективність.

Бюгельне протезування зубів - є тими ж самими пластичними протезами, за винятком того, що в них основою для кріплення зубів виступає металевий каркас. Бюгельне протезування може бути як тимчасове так і постійне і являє собою знімне протезування.

Мостовідний протез - підвид незнімних протезів, який використовується при відсутності двох і більше йдуть один за одним зубів. Такий протез кріпиться за сусідні здорові зуби або зуби, які закривають коронки. Дозволяє повністю відновити жувальну функцію щелепи і усунути естетичний дефект.

Вініри - тонкі пластинки, зроблені з композиту або порцеляни, які клеяться на зовнішню поверхню зуба. Служать для корекції кольору і форми зубів, а також виконують захисну функцію. Виготовляються на основі форми зубів і їх кольору. Термін служби 3-5 років.

Особливістю бюгельного протеза є те, що він кріпиться до живих зубах або раніше встановленим імплантам за допомогою різних пристосувань.

Такі особливості бюгельного протеза, як довговічність, міцність, невеликий розмір і зручність в застосуванні є наслідком застосування металевого підстави замість пластмасового. Крім цього, пацієнт витратить менше часу на звикання до такого протезу.

На жаль, знімне протезування у вигляді бюгельного протеза дозволяє відновити здатність людини пережовувати їжу не більше ніж на 65%. Після огляду пацієнта, ортопед приймає остаточне рішення про конкретний вид протезування, яке буде застосовуватися індивідуально в кожної клінічної ситуації.

Недостатня кількість зубів позначається на загальному стані організму людини. Протезування зубів в Києві дозволяє вирішити цю проблему. Погане пережовування їжі може викликати проблеми травної системи. Ось де на допомогу приходять різні методики протезування. Ціни на протезування зубів сильно залежать від обсягів робіт та обраної методики. Ми пропонуємо нашим пацієнтам широкий вибір методик, таких як протезування зубів Київ .

Протезування зубів - ціни і якість в Києві

Красива і білосніжна посмішка є невід'ємною рисою успішної людини. Її володар відчуває себе впевненіше в будь-якій ситуації і завжди є бажаним гостем в компанії. Втративши всього лише один зуб ви ризикуєте втратити щось більше - впевненість у власних силах, в такому випадку вам допоможе протезування зубів. Більш того, втрата зубів призводить до порушеньзубощелепної системи. Намагаючись компенсувати відсутність зуба, сусідні зуби переміщуються на його місце, що призводить до підвищення навантаження на них, карієсу і захворювань ясен, ось чому протезування є неймовірно важливим. Уникнути всіх цих проблем дозволить своєчасне звернення до досвідченого лікарю-стоматологу, який зможе в найкоротший термін підібрати ідеальний розмір, форму і колір для нового зуба.

Зубне протезування рекомендується лікарями - стоматологами в таких випадках:
  1. Підвищена швидкість стирання зубів, зменшення розміру видимої частини зубів як результат їх сточування одна об одну, все це може бути викликано рядом причин, серед яких: неправильний прикус, спадковість, деякі захворювання, наслідком яких є втрата емаллю природного твердості і т.д. Ми рекомендуємо таким пацієнтам зубне протезування : керамічні і металокерамічні коронки, вініри.
  2. Сильне руйнування зуба: зміна форми зуба внаслідок впливу карієсу або інших причин, що призводить до втрати зубом здатності нормально виконувати свої функції. Лікування зуба методом пломбування не представляється можливим. В такому випадку ідеальним варіантом є вініри, або коронки.
  3. Часткове руйнування зуба: руйнування видимої частини зуба пов'язане із запущеною формою карієсу або травмою. У такому випадку для лікування найкраще підходить штифт, який ставиться як протезування зубів металокераміка.
  4. Повне руйнування зуба : дефект, викликаний запущеною формою карієсу або травмою. Відповідний тип зубного протеза в такому випадку - коронка.
  5. Відсутність зуба: найбільш часте показання для застосування методів протезування. У разі повної відсутності цілого зуба застосовуються такі методи лікування: металокераміка і безметаловая кераміка, імпланти, знімні і незнімні протези.

Поява з віком дефектів зубного ряду не є чимось незвичайним і дивним. На це може впливати безліч факторів: від спадковості до неправильного догляду за ротовою порожниною. Для ефективного усунення дефектів зубного ряду вкрай важливий індивідуальний підхід, який дозволяє підібрати пацієнтові лікування, яке ідеально підходить саме йому з урахуванням типу дефектів і інших особливостей. Найчастіше в таких випадках застосовуються імпланти або знімні і незнімні зубні протези.

Наші страхові партнери
Арсенал асістанс

Арсенал асістанс

Українська страхова група

Українська страхова група

Українська пожежно-страхова компанія

Українська пожежно-страхова компанія

Марс Асістанс

Марс Асістанс

Експрес Страхування

Експрес Страхування

Прем'єр ассистанс

Прем'єр ассистанс

Відгуки наших пацієнтів

Hi! Anna Vasylivna is wonderful doctor and she is beautiful person.

I was so happy meeting her and she did such a wonderful, wonderful job for me.

Thank you so much

Здравствуйте! Хочу оставить свой отзыв спустя 24 часа после удаления зуба мудрости.

Все прошло быстро, спокойно, в отличной обстановке и абсолютно безболезненно.

Я могу доверить сове здоровье Украинскому Стоматологическому Центру. Огромное спасибо вам за работу!

Доброго дня! Мене звати Олексій.

Надійність, якість, порядність та професіоналізм - це те, що тут я відчуваю.

Особисто велика подяка Кравченко Анні Василівні за її мужність, за її роботу, за її терплячість.

Рекомендую всім, хто цінує себе, свій час та свою безпеку. Дякую!

Мне удаляли зуб, совершенно не больно.

Прекрасный доктор! Уже не первый раз удаляю, и советую всем своим знакомым, все очень довольны!

Потому что делает качественно, небольно и приятно.

Я сьогодні видалила зуб в Українському Стоматологічному Центрі Анни Василівни.

Дуже дякую лікарю, все пройшло безболісно і я залишилась дуже задоволеною роботою цього лікаря.

Дуже дякую, буду звертатися ще.

Только что удалили верхний зуб. Произошло все в секунд 30.

Не больно, приятно, довольна.

Все отлично.

Я у Анны Васильевны ставила имлант года 3 назад. Прижился хорошо, жалоб нет, никогда не беспокоил.

Сейчас все отлично.

Вырывали сегодня два зуба мудрости. Я очень переживала и нервничала, но Анна Васильевна очень профессионально подошла к моей проблеме. Вообще не было больно, все было хорошо, на высшем уровне.

Ничего не болит, я очень довольна.

Я три дня назад поставила имлант. Вся процедура была полностью безболезненной. С того момента никаких болезненных симптмов не было, ничего не беспокоило.

Я очень довольна и теперь жду окончания всей процедуры.

За два дня избавилась от ужасного больного зуба.

Сейчас, спустя 2 месяца, все прекрасно, поэтому могу только рекомендовать.

Перед удалением зуба очень боялась. Накрутила себя так, что ужас...

Но Кравченко Анна Васильевна сделала все на высшем уровне. Анестезию сделали, ничего не чувствовала.

В общем, все замечательно, советую.

Before I came to Kyiv, I was very frightened that dentistry was low-grade there.

But when I came to this beatiful clinic and met doctor Anna all my fears disappeared. When she started working on my teeth I realized that she is a professional. She did a great job and I didn't have any pain.

I would say to anyone who wants to come to Kyiv that they should see doctor Anna!

Обратился в Украинский Стоматологический Центр по поводу удаления зуба мудрости.

Спасибо, все прошло хорошо, быстро. Переживал, но можно было и не переживать.

Спасибо, Анне Васильевне!

Я пришла в Украинский Стоматологический Центр. Я проконсультировалась и мне тут же все сделали.

Я очень довольна, я просто счаслива!

Спасибо огромное!

Я стала пацієнтом Українського Стоматологічного Центру, видаляла зуб мудрості. Залишилася дуже задоволеною, відношення до пацієнтів чудове.

Видаляти зуб взагалі було не боляче, швидко, ефективно. Дуже рекомендую, звертайтеся - будете задоволені.

Классно все! Я очень довольна. Спасибо Центру и спасибо Ане, которая делала мне операцию.

Оказывается, удалять зубы - это совсем не страшно. Поэтому приходите, не бойтесь!

Хочу поблагодорить команду Анны Васильевны за то, что я вот уже три года живу нормальной жизнью.

У меня импланты, жую хорошо, прекрасно, ничего не болит, все сразу прижилось.

Очень хорошая команда. Спасибо!

Я очень довольна. Который раз обращаюсь к Анне, все проходит абсолютно безболезненно и кофмортно.

Я безумно рада, что у меня есть такой специалист, к которому я могу обратиться. На самом деле, в Украине очень мало врачей, кто действительно разбирается в своем деле. Поэтому мой врач - только Анна Кравченко. Спасибо!

Записатися на прийом
Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжетсья з Вами найближчим часом

Виникла помилка.

Будь-даска, спробуйте пізніше.

вул. Голосіївська, 13 А, оф.6
+38 (098) 634-52-98
вул. Велика Васильківська, 86 (2-й поверх)
+38 (044) 287-49-50, +38 (098) 634-52-95
Пн-Пт: 9:00-20:00;
Сб: 9:00-17:00

Зворотній зв'язок

заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.